Latviski   |   Русский   |   English 
PAR MUMS

Kompānija OPTILINE izveidota 2003. gadā un nodarbojas ar māju un korporatīvo datoru tīklu montāžu un apkalpošanu.

Kompānija piedāvā ātru piekļuvi Internetam. Kompānija veic fizisku un juridisku personu pieslēgumu Interneta ātrgaitas kanālam. Izmantojot mūsdienīgas telekomunikāciju tehnoloģijas kompānija spēja ieņemt patstāvīgu vietu Internet-pakalpojumu tirgū.

Mūsu kompānija patstāvīgi attīstās sadarbojoties ar citiem Internet-provaideriem un seko jaunākajiem risinājumiem tīklu tehnoloģiju tirgū. Mēs cenšamies iekļaut progresīvas tehnoloģijas un jaunākās iekārtas,ar to nodrošinot mūsu kanālu caurlaides spējas. Uz doto brīdi caurlaides spēja visiem maģistrālajiem kanāliem sastāda 1 Gbit/sek. Lokālajā tīklā lietotājiem tiek piedāvāta caurlaides spēja 100 Mbit/sek.Piekļuve Internetam realizējas caur tiešo optisko kanālu 1Gbit/sek.Saviem klientiem darbu tīklā nodrošinam maksimāli ērtu un efektīvu.Uz doto brīdi mūsu tīkls aptver Purvciemu, Teiku, Pļaviekus, Centru, Imantu ,Ķengaragu ,Juglu... .

Mūsu tīkls dinamiski paplašinās un iekļauj tuvākos rajonus.Mūsu kompānijas tehniskie darbinieki vienmēr ir gatavi Jums palīdzēt un atbildēt uz jūsu jautājumiem. Mēs izmantojam individuālu pieeju katram klientam, Jūs būsiet apmierināti!.

PRIEKŠROCĪBAS SADARBĪBAI AR MŪSU KOMPĀNIJU -  ar katru klientu mēs strādājam individuāli un pie nepieciešamības individuālā tarifu plāna. ja saskaitītu visus izdevumus,kas saistīti ar Interneta pieslēgšanu, jūs secinātu,ka pie mums tie ir lētāki kā citur.

 
Tarifu plāns Ekonomiskais - Stabils un kvalitatīvs internets par zemu cenu.

Cienījamie klienti!

Mēs esam saņēmuši sūdzības, ka daudzi mūsu klienti ir saņēmuši SMS, e-pastus vai zvanus ar prasību nomaksāt parādu. Mūsu kompānija nekad nelūdz un nav lūgusi maksāt par pakalpojumiem agrāk par līgumā norādīto termiņu. Parasti tas ir tekošā mēneša 10. vai 15. datums.


Web Mail

Pārbaudīt jūsu E-pastu


Obligāta informācija
Adrese:
Kontaktu telefons:
Vārds, Uzvārds:
E Mail:
Tarifi:
Komentāri:
Fiziskām personām, lai varētu noslēgt līgumu, pieslēguma brīdī nepieciešams personu apliecinošs dokuments, pases kopija vai vadītāja apliecība. Juridiskām personām obligāti nepieciešama pilnvara kas ļauj noslēgt līgumu, reģistrācijas dokumenta kopija un uzņēmuma zīmogs. Pieslēdzoties izrakstītā rēķina apmaksa notiek 3 dienu laikā. .