Latviski   |   Русский   |   English 
MĒRĪT INTERNETA ĀTRUMU

 

Laipni lūgti sadaļā priekš OPTILINE klientiem. Šeit Jūs atradīsiet noderīgu informāciju un atbildes uz populārākajiem jautājumiem, norādes uz dažādiem Internet servisiem un noteikumus uzvedībai tīklā.

Lai nomērītu Latvijas interneta ātrumu lūdzu lietojiet www.sprk.gov.lv norādīto ātruma mērīšanas rīku.
Lai mērītu interneta ātrumu ārzemēs izmantojiet lūdzu www.speedtest.net ātruma mērītāju.

Pirms testa veikšanas obligāti izslēdziet failu apmaiņas programmas.

чем измерить скорость интернета, как измерить скорость интернета, interneta pieslēgšana, проверит скорость интернета, как протестировать скорость интернета, проверить скорость работы интернета, как измерять скорость интернета, реальная скорость интернета, измерить скорость в интернете, широкополосный интернет, interneta risinājumiTarifu plāns Ekonomiskais - Stabils un kvalitatīvs internets par zemu cenu.

Cienījamie klienti!

Mēs esam saņēmuši sūdzības, ka daudzi mūsu klienti ir saņēmuši SMS, e-pastus vai zvanus ar prasību nomaksāt parādu. Mūsu kompānija nekad nelūdz un nav lūgusi maksāt par pakalpojumiem agrāk par līgumā norādīto termiņu. Parasti tas ir tekošā mēneša 10. vai 15. datums.


Web Mail

Pārbaudīt jūsu E-pastu


Obligāta informācija
Adrese:
Kontaktu telefons:
Vārds, Uzvārds:
E Mail:
Tarifi:
Komentāri:
Fiziskām personām, lai varētu noslēgt līgumu, pieslēguma brīdī nepieciešams personu apliecinošs dokuments, pases kopija vai vadītāja apliecība. Juridiskām personām obligāti nepieciešama pilnvara kas ļauj noslēgt līgumu, reģistrācijas dokumenta kopija un uzņēmuma zīmogs. Pieslēdzoties izrakstītā rēķina apmaksa notiek 3 dienu laikā. .