Latviski   |   Русский   |   English 
Interneta pieslēgums, pie tarifiem.

Bezmaksas internets Teika , Mājas internets Teika , Optiskais internets Teika , Ekonomiskais interneta pieslēgums Teika , Kur ir pieejams optiskais internets? Teika , Internets Teika .

 

Vai Tu Meklē Drošāko Interneta Pieslēgumu? Teika - Drošs, Ātrs un Kvalitatīvs Internets ar ātrumu līdz 100 Mbit/s"

Optiline piedāvā vienu no kvalitatīvākajiem interneta pieslēgumiem! Teika Tev vairs nebūs jāuztraucas par sakaru traucējumiem!
Kādi tad kopumā ir Tavi ieguvumi no Optiline interneta? Teika . Kas Tev būs pieejams, veicot šī interneta pakalpojuma pasūtījumu:

  • Internets - kvalitatīvs, drošs un ātrs interneta pieslēgums Teika .
  • Optiline TV - Teika iespēja izmantot vēl citu papildpakalpojumu.
  • Mājas Wi-Fi - arī šis pakalpojums Teika ir kā papildus iespēja.
  • Diennakts atbalsta tālrunis - pieejams 24 h diennaktī!


Pasūtot Optiline internetu Teika , Tev būs iespēja arī iegādāties Mazcenas datoru (detalizētāku informāciju meklē pasūtījuma lapā Mazcenas dators)

Mēs visi zinam, cik svarīgs ir klientu atbalsta serviss Teika , tieši tajā brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Jo tad, kas viss ir kārtībā, tad klientu atbalsta servisa darbu nejūt. Šajā ziņā OptiLine ir vareni pacenties un Tavā rīcība cauri diennakti ir pieejams klientu atbalsta tālrunis 67 81 70 81. Tu jebkurā diennakts laikā spēsi atrisināt radušos problēmu, ja vien tāda būs.

Pateicoties iespējai pieslēgt Teika arī otru datoru un pasūtīt papildus pakalpojumus, tu vari plānot tehniskā ierīkojuma izvietojumu pa visu savu dzīvokli vai māju.

Jautājumi un atbildes par Optisko Internetu

KAS IR OPTISKAIS INTERNETS?
Kur jau tagad ir pieejams Optiskais Internets?

Optiskais Internets pieejams vairākos Rīgas mikrorajonos – Zolitūdē, Ķengaragā, Purvciemā, Pļavniekos, Ziepniekkalnā, Imantā, Teika, Jugla, Maskavas Forštate, Torņakalna, Čiekurkalna, Sarkandaugava kā arī Centrā. Optiskā tīkla izbūve norisinās ļoti strauji, tādēļ detalizētu informāciju ir vērts ik pa laikam meklēt optiskā tīkla mājas lapā. Tur uzzināsiet, vai jūsu māja jau ir pieslēgta Optiskajam tīklam, kā arī varēsiet nobalsot par ātrāku savas mājas pieslēgšanu, vai arī varēsit uzreiz pieteikt Optisko Internetu.

Cik lielā Latvijas daļā Optika tiks ierīkota? Vai tā būs pieejama arī privātmāju un lauku iedzīvotājiem?

Ar Optiskā tīkla pārklājumu plānots aptvert 60% Latvijas teritorijas līdz 2011. gadam. Sākotnēji Optikas tīkls tiks attīstīts daudzstāvu masīvu rajonos, jo Optikas ieviešanas izmaksas ir salīdzinoši augstas. Pašlaik privātmāju pievienošana iespējama, ja klients piekrīt piedalīties ar savu līdzfinansējumu. Nākotnē plānots risināt šo jautājumu, lai augstākās kvalitātes pakalpojumus varētu saņemt arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju.

Kādus pakalpojumus iespējams saņemt kopā ar Optisko Pieslēgumu?

Caur Optisko tīklu klientiem pieejams:

→ Ātrākais Internets Eiropā – 100 Mbit/s, 200 Mbit/s un līdz pat 500 Mbit/s (ierasto 2, 5 vai 10 Mbit/s vietā);

Cik datoru un televizoru vienlaikus var pieslēgt pie optiskā tīkla?

Dzīvoklī ievelk vienu Optisko kabeli, ko pieslēdz pie optiskā termināļa (modema). Savukārt modemam ir četri porti (izejas), no kuriem divi ir paredzēti televizoru pieslēgšanai, bet vēl divi – datoru pieslēgšanai (abos gadījumos ar klasisko interneta CAT5 vai labāk – CAT5E kategorijas kabeli). Datora vietā var pieslēgt bezvadu raidītāju (Wi-fi rūteri), un caur to – vēl vairāk datoru. Savukārt Interaktīvo Televīziju var pieslēgt pat četriem televizoriem.

Vai drīkst izmantot savu rūteri un pats sadalīt optisko internetu uz vairākiem datoriem, piemēram, caur Wi-Fi trim datoriem un bezvadu spēļu konsolei?

Noteikti var izmantot savu bezvadu Wi-fi rūteri un pieslēgt caur to tik datoru, cik ļauj rūtera konfigurācija. Ja rūteris pilda bezvadu raidītāja funkciju, jāpārliecinās, ar kādu standartu tas pārraida bezvada signālu – A, B un G standarti, kuriem teorētiski datu pārraides ātrums ir 54 Mbit/s, praktiski nodrošina tikai 20-22 Mbit/s.

Lielākam ātrumam ir vajadzīgs jaunākā – N standarta – rūteris, kas sinhronizējas aptuveni uz 300 Mbit/s, bet praktiski strādā ar aptuveni 70 Mbit/s – tas atkarīgs no rūtera. Šajā situācijā teorētiskais rādītājs diezgan būtiski atšķiras no praktiskā. Ja no rūtera tālāk velk vadu, šādu problēmu nav – tiek saglabāts attiecīgais interneta pieslēguma ātrums – līdz 100 Mbit/s. Lai pilnvērtīgi izmantotu ātrumu 200 un 500 Mbit/s, ieteicams Optikas modemu un datoru savienot ar atbilstošas kategorijas CAT5E vai CAT6 tīkla vadu.

Vai Optiskā Interneta ātrums attiecas tikai uz Latviju vai arī ārzemēm?

Lattelecom līnijas konfigurē, balstoties uz to, ka līnijas ir vienādi atvērtas Latvijas un ārzemju trafikam. Respektīvi, ja solām līdz 100 Mbit/s vai līdz 500 Mbit/s, tad piekļuve gan Latvijas, gan ārzemju resursiem ir vienādi atvērta. Tas, vai kāds no ārzemju resursiem spēj piedāvāt šādu ātrumu, ir atkarīgs no tīklu kapacitātes un datu kanālu lieluma aiz Latvijas robežas, ko Latvijas puse nevar ietekmēt.

Vai dzīvoklī, ierīkojot Optisko risinājumu, būs nepieciešams nomainīt visus līdzšinējos vadus?

OptiLine Interneta Pieslēgumi - TOP 1! Optiskais internets Teika

Kādi ir OptiLine Optiskais internets Teika interneta pieslēgumu TOP piedāvājumi? Kopumā OptiLine saviem klientiem piedāvā 20 dažādus interneta pieslēguma tarifus (bez speciālajiem piedāvājumiem). Jāsaka, ka potenciālajam klientam, mēģinot izvēlēties vienīgo īsto, labāko pieslēguma tarifu, viegli varētu apreibt galva no šāda milzīga piedāvājumu klāsta. Vienkārši internets, internets ar tālruni, internets ar tālruni un televīziju, optiskais internets, optiskais internets ar tālruni, optiskais internets ar tālruni un televīziju. Un vēl katram veidam vairāki interneta ātrumi un dažādi cenu līmeņi! Kaut kas traks! Kā to visu galvā apkopot!? Izvērtējot visus OptiLine interneta pieslēgumu tarifus, izvēlējāmies TOP 1, kas ir vislabākie, visizdevīgākie OptiLine interneta pieslēguma piedāvājumi, kas spētu apmierināt jebkura interneta lietotāja vajadzības. Novērtē, Izvēlies un Pasūti!

peciālisti dzīvoklī ievilks jaunu vadu (optisko šķiedru 5 mm trubiņā) – bez tā neiztikt. Tālāk par centrālo mezglu visiem pakalpojumiem kļūst Optiskais modems. No modema uz datoru var atstāt veco tīkla vadu (CAT5, CAT5E vai CAT6), arī tālrunim iespējams atstāt veco vadu. TV būs nepieciešams pievienot ar jaunu vadu – tādu pašu kā internetam. Ja dzīvoklī nav pienācīga datortīkla, bet tikai ierastais variants „trīs vadi no kāpņutelpas”, kas pie tam iemūrēti sienā un kuriem nav iespējams nekur saprātīgi piekļūt, lai pievienotu jaunus savienotājuzgaļus, tad visām pieslēgtajām iekārtām būs nepieciešams pievilkt jaunus CAT5E vadus.

Vai piedāvātie, piemēram, 100 Mbit/s paredzēti lejupielādei un augšupielādei vienlaikus (atsevišķas līnijas), vai arī tomēr abi dala savā starpā šos 100 Mbit/s?

Datu pārraide tiek nodrošināta pa vienu kabeli, kur interneta ātrums ir simetrisks, tātad gan lejupielādei, gan augšupielādei ir atvēlēti 100 Mbit/s. Savā starpā tie ātrumu noteikti nedala. Būtībā, ja saskaitītu Optiskā Interneta UPLOAD un DOWNLOAD, tad kopā būtu 200 Mbit/s, tomēr atsevišķi katra datu ielādes virziena maksimālais ātrums būs 100 Mbit/s.

Interneta pieslēgums, pie tarifiem.Tarifu plāns Ekonomiskais - Stabils un kvalitatīvs internets par zemu cenu.

Cienījamie klienti!

Mēs esam saņēmuši sūdzības, ka daudzi mūsu klienti ir saņēmuši SMS, e-pastus vai zvanus ar prasību nomaksāt parādu. Mūsu kompānija nekad nelūdz un nav lūgusi maksāt par pakalpojumiem agrāk par līgumā norādīto termiņu. Parasti tas ir tekošā mēneša 10. vai 15. datums.


Web Mail

Pārbaudīt jūsu E-pastu


Obligāta informācija
Adrese:
Kontaktu telefons:
Vārds, Uzvārds:
E Mail:
Tarifi:
Komentāri:
Fiziskām personām, lai varētu noslēgt līgumu, pieslēguma brīdī nepieciešams personu apliecinošs dokuments, pases kopija vai vadītāja apliecība. Juridiskām personām obligāti nepieciešama pilnvara kas ļauj noslēgt līgumu, reģistrācijas dokumenta kopija un uzņēmuma zīmogs. Pieslēdzoties izrakstītā rēķina apmaksa notiek 3 dienu laikā. .