Latviski   |   Русский   |   English 
Interneta pieslēgums, pie tarifiem.

Bezmaksas internets Imanta, Mājas internets Imanta, Optiskais internets Imanta, Ekonomiskais interneta pieslēgums Imanta, Kur ir pieejams optiskais internets? Imanta, Internets Imanta.

 

Vai Tu Meklē Drošāko Interneta Pieslēgumu? Imanta - Drošs, Ātrs un Kvalitatīvs Internets ar ātrumu līdz 100 Mbit/s"

Optiline piedāvā vienu no kvalitatīvākajiem interneta pieslēgumiem! Imanta Tev vairs nebūs jāuztraucas par sakaru traucējumiem!
Kādi tad kopumā ir Tavi ieguvumi no Optiline interneta? Imanta. Kas Tev būs pieejams, veicot šī interneta pakalpojuma pasūtījumu:

  • Internets - kvalitatīvs, drošs un ātrs interneta pieslēgums Imanta.
  • Optiline TV - Imanta iespēja izmantot vēl citu papildpakalpojumu.
  • Mājas Wi-Fi - arī šis pakalpojums Imanta ir kā papildus iespēja.
  • Diennakts atbalsta tālrunis - pieejams 24 h diennaktī!


Pasūtot Optiline internetu Imanta, Tev būs iespēja arī iegādāties Mazcenas datoru (detalizētāku informāciju meklē pasūtījuma lapā Mazcenas dators)

Mēs visi zinam, cik svarīgs ir klientu atbalsta serviss Imanta, tieši tajā brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Jo tad, kas viss ir kārtībā, tad klientu atbalsta servisa darbu nejūt. Šajā ziņā OptiLine ir vareni pacenties un Tavā rīcība cauri diennakti ir pieejams klientu atbalsta tālrunis 67 81 70 81. Tu jebkurā diennakts laikā spēsi atrisināt radušos problēmu, ja vien tāda būs.

Pateicoties iespējai pieslēgt Imanta arī otru datoru un pasūtīt papildus pakalpojumus, tu vari plānot tehniskā ierīkojuma izvietojumu pa visu savu dzīvokli vai māju.

 

OptiLine Interneta Pieslēgumi - TOP 1! Optiskais internets Imanta

Kādi ir OptiLine Optiskais internets Imanta interneta pieslēgumu TOP piedāvājumi? Kopumā OptiLine saviem klientiem piedāvā 20 dažādus interneta pieslēguma tarifus (bez speciālajiem piedāvājumiem). Jāsaka, ka potenciālajam klientam, mēģinot izvēlēties vienīgo īsto, labāko pieslēguma tarifu, viegli varētu apreibt galva no šāda milzīga piedāvājumu klāsta. Vienkārši internets, internets ar tālruni, internets ar tālruni un televīziju, optiskais internets, optiskais internets ar tālruni, optiskais internets ar tālruni un televīziju. Un vēl katram veidam vairāki interneta ātrumi un dažādi cenu līmeņi! Kaut kas traks! Kā to visu galvā apkopot!? Izvērtējot visus OptiLine interneta pieslēgumu tarifus, izvēlējāmies TOP 1, kas ir vislabākie, visizdevīgākie OptiLine interneta pieslēguma piedāvājumi, kas spētu apmierināt jebkura interneta lietotāja vajadzības. Novērtē, Izvēlies un Pasūti!

Interneta pieslēgums, pie tarifiem.Tarifu plāns Ekonomiskais - Stabils un kvalitatīvs internets par zemu cenu.

Cienījamie klienti!

Mēs esam saņēmuši sūdzības, ka daudzi mūsu klienti ir saņēmuši SMS, e-pastus vai zvanus ar prasību nomaksāt parādu. Mūsu kompānija nekad nelūdz un nav lūgusi maksāt par pakalpojumiem agrāk par līgumā norādīto termiņu. Parasti tas ir tekošā mēneša 10. vai 15. datums.


Web Mail

Pārbaudīt jūsu E-pastu


Obligāta informācija
Adrese:
Kontaktu telefons:
Vārds, Uzvārds:
E Mail:
Tarifi:
Komentāri:
Fiziskām personām, lai varētu noslēgt līgumu, pieslēguma brīdī nepieciešams personu apliecinošs dokuments, pases kopija vai vadītāja apliecība. Juridiskām personām obligāti nepieciešama pilnvara kas ļauj noslēgt līgumu, reģistrācijas dokumenta kopija un uzņēmuma zīmogs. Pieslēdzoties izrakstītā rēķina apmaksa notiek 3 dienu laikā. .