Latviski   |   Русский   |   English 
Bezvadu internets

Bezvadu piekļuves izveidošana ļauj nodrošināt lietotāju mobilitāti, kā arī novienkāršo tīklu izveidi attālās vietās, kur nav kabeļu tīkla un ir sarežģīta kabeļu ievilkšana. Šādos gadījumos vienīgais iespējamais risinājums - izmantot bezvadu tīkla ierīces.

Bezvadu tīkls veic to pašu uzdevumu kā vadu tīkls - datu apmaiņu starp datoriem ar interneta piekļuvi. Datu ātrums pārraides bezvadu tīklos sasniedz

125Mbit/s.

Ar vienota piekļuves punkta palīdzību var nodrošināt vienlaicīgu piekļuvi visiem interneta lietotājiem 100m rādiusā. Ar bezvadu ierīces palīdzību var dažu minūšu laikā savienot datoru ar internetu. Zemas izmaksas, augsta efektivitāte un viegla uzstādīšana – tie ir iemesli, kāpēc bezvadu internets ir tik populārs. Uzzināt vairāk par bezvadu interneta savienojumu, jūs varat sazinoties ar mums pa kādu no kontakttālruņu numuriem vai e-pastu.

 Jūs gribat lietot internetu ar klēpjdatoru? Tad Jums būs nepieciešams tikai routers, kas ir uzstādāms jebkur Jūsu dzīvoklī, kur ir iespēja iebūvēt mūsu kabeli un kur ir brīva elektriskā rozete, piemēram, gaitenī.

Jūs gribat bez vadiem pieslēgt pie interneta stacionāru datoru? Tad bez routera Jums būs nepieciešama vai universālā Usb-karte, kas ir pieslēdzama pie datora no ārpuses, vai speciālā Pci-karte, kura ir uzstādāma datora iekšpusē.


Viss aprīkojums, kuru mēs piedāvājam, ir pārbaudīts un testēts, pateicoties mūsu speciālistiem, un parādījis teicamus rezultātus mājas apstākļos.

Mēs sniedzam garantiju uz visu piedāvājamo aprīkojumu.
Pakalpojuma cena: meistara izbraukšana,tehnikas uzstādīšana, pieslēgšana un bezvadu komplekta regulēšana - 21.34 EUR.

** Visas cenas ar 21% PVN.

 Web Mail

Pārbaudīt jūsu E-pastu


Obligāta informācija
Adrese:
Kontaktu telefons:
Vārds, Uzvārds:
E Mail:
Tarifi:
Komentāri:
Fiziskām personām, lai varētu noslēgt līgumu, pieslēguma brīdī nepieciešams personu apliecinošs dokuments, pases kopija vai vadītāja apliecība. Juridiskām personām obligāti nepieciešama pilnvara kas ļauj noslēgt līgumu, reģistrācijas dokumenta kopija un uzņēmuma zīmogs. Pieslēdzoties izrakstītā rēķina apmaksa notiek 3 dienu laikā. .