Latviski   |   Русский   |   English 
Bieži uzdotie jautājumi

1. Kāds būs Interneta ātrums?

2. Cik baiti ir kilobaitā un cik megabaitā?


3. Kā jūs nodrošināt drošību savā tīklā?


4. Vai es varu pieslēgt vairāk nekā vienu datoru?

5. Ja es aizbraucu, ja man ir jāmaksā par tīklu un Internetu?

6. Kā es varu mainīt tarifu plānu?

7. Kas man jādara, ja es nevaru piekļūt Internetam?

 Kāds būs Interneta ātrums?

 


Šāda savienojuma veida Internetam ir daudzreiz lielāks ātrums nekā savienojumam caur modemu - maksimālais ātrums ir aptuveni 100 Mbps. Jāatzīmē, ka Interneta tīkls sastāv no daudziem dažādiem tīkliem un mezgliem, dažos no tiem var būt zemāka piekļuve Internetam un sakari ar tiem būs attiecīgi lēnāki.Cik baiti ir kilobaitā un cik megabaitā?

 


Vienā kilobaitā ir 1024 baiti, un vienā megabaitā - 1024 kilobaitu.Kā jūs nodrošināt drošību savā tīklā?

 


Mums ir 2 līmeņu mūsu serveru aizsardzība - Ugunsmūris ārējam tīklam (proti, Internetam) un ugunsmūris iekšējam tīklam (lai jebkurš "gudrais" lietotājs nevar iekļūt serverī). Pasta serverim ir antivīrusu skaneris, kas pārbauda Jūsu pastu uz vīrusiem, ja adresāta vēstulē tiks atrasts vīruss, sistēma nosūtīs Jums brīdinājumu par to. Lietotāju datoru drošību nosaka paši lietotāji - jūsu izvēle, ko ielaist savā datorā un ko nē, kādu operētājsistēmu izmantot, utt. Nav absolūti drošas sistēmas, pilnīgi pasargāt sevi no iebrucējiem var tikai tad, ja izrauj datora barošanas vadu no sienas kontaktligzdas. :-)Vai es varu pieslēgt vairāk nekā vienu datoru?

 


Jā, tāda iespēja ir pieejama.Ja es aizbraucu, ja man ir jāmaksā par tīklu un Internetu?

 


Jā, atslēgšana uz laiku ir maksas pakalpojums, jo tīkla apklapošana ir pastāvīga lieta.Kā es varu mainīt tarifu plānu?

 


Mainīt tarifu var no nākamā mēneša 1. datuma. To var veikt visi abonenti, kuriem nav ilgtermiņa līgums.Kas man jādara, ja es nevaru piekļūt Internetam?

 


Sazinieties ar tehnisko atbalstu pa tālruni tālr.: 67873304. Pirmdien-piektdien 9:00-21:00, sestdien, svētdien 11:00-17:00. 
Tarifu plāns Ekonomiskais - Stabils un kvalitatīvs internets par zemu cenu.

Cienījamie klienti!

Mēs esam saņēmuši sūdzības, ka daudzi mūsu klienti ir saņēmuši SMS, e-pastus vai zvanus ar prasību nomaksāt parādu. Mūsu kompānija nekad nelūdz un nav lūgusi maksāt par pakalpojumiem agrāk par līgumā norādīto termiņu. Parasti tas ir tekošā mēneša 10. vai 15. datums.


Web Mail

Pārbaudīt jūsu E-pastu


Obligāta informācija
Adrese:
Kontaktu telefons:
Vārds, Uzvārds:
E Mail:
Tarifi:
Komentāri:
Fiziskām personām, lai varētu noslēgt līgumu, pieslēguma brīdī nepieciešams personu apliecinošs dokuments, pases kopija vai vadītāja apliecība. Juridiskām personām obligāti nepieciešama pilnvara kas ļauj noslēgt līgumu, reģistrācijas dokumenta kopija un uzņēmuma zīmogs. Pieslēdzoties izrakstītā rēķina apmaksa notiek 3 dienu laikā. .